Pošalji prijatelju

Asistent u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ALD Automotive, poslovna linija Societe Generale Group, jedan je od vodećih pružatelja usluga operativnog leasinga vozila i upravljanja voznim parkovima. Upravljamo s preko 1.700.000 vozila na svim kontinentima, na području 43 države.

U Hrvatskoj zauzimamo poziciju tržišnog lidera u pružanju usluge operativnog leasinga s cjelovitom uslugom. Iz sjedišta u Zagrebu upravljamo voznim parkom od preko 7500 vozila.

Snaga i uspjeh ALD-a rezultat je stručnosti i angažmana naših zaposlenika. Njihov fokus usmjeren je na ostvarenje poslovnih ciljeva, kvalitetu usluge i zadovoljstvo klijenata, a dinamika i fleksibilnost kompanije svojim zaposlenicima omogućava rad i razvoj u sigurnom radnom okruženju.

Opis posla

- priprema i izrada ponuda za leasing
- komunikacija s dobavljačima vozila
- ažuriranje podataka o klijentima u sustavu
- komunikacija s postojećim klijentima za operativna pitanja
- priprema analiza i izvještaja za klijente i interne potrebe
- podrška u aktivnostima vezanim uz ugovorni odnos s klijentima
- podrška voditeljima ključnih kupaca u svakodnevnom izvršavanju zadataka
- podrška u razvoju i implementaciji novih proizvoda

Uvjeti

- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredna razina poznavanja Microsoft alata Outlook, Excel, Word
- komunikativnost, timski rad, odgovornost

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.