Pošalji prijatelju

Optičar - inženjer optometrije (m/ž)

Zagreb, Pula

Rok prijave:

  • Ghetaldus Optika

Ghetaldus Optika d.d. Zagreb vodeći je lanac maloprodaje u optičkoj djelatnosti u RH. Osnovna karakteristika je pružanje usluga na visokom nivou te zastupljenost svih vodećih svjetskih brandova u sunčanim i dioptrijskim naočalama, kontaktnim lećama i pratećoj opremi, a jedini u Republici Hrvatskoj ima i vlastiti brand naočala.

Opis posla

U cilju održavanja navedene razine kvalitete rada i usluga tražimo motiviranog i stručnog optičara – inženjera optometrije (m/ž).

Opis poslova:
- prodaja optičke robe
- prodaja optičarskih usluga
- optička korekcija refrakcijskih i drugih anomalija oka
- samostalno određivanje i primjena potrebnih naočala

Uvjeti

- SSS (tehničar za očnu optiku) ili stručni studij očne optike (optometrije)
- 1 godina radnog iskustva na poslovima optičara odnosno inženjera optometrije
- osnove rada na računalu (Excel, Word, Outlook)
- poznavanje poslovanja maloprodaje
- poznavanje osnove engleskog ili drugog stranog jezika
- prednost vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet
- komunikativnost
- urednost, marljivost i sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- dobri radni uvjeti
- redovita primanja
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme ovisno o rezultatima rada
- početak rada: po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.