Pošalji prijatelju

Voditelj izdvojenog pogona (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • TRGOVAČKI OBRT "P & J"
  • Telefon: +385 99 252 8770
  • Osoba za kontakt: Vladimir

Trgovački obrt "P&J" je osnovan 1994. godine. U 26 godina postojanja prošli smo transformaciju od lokalnog obrta i vinarije, preko veleprodaje pića do mreže Gastro Diskonata u dvije županije gdje smo danas. Kompanija unazad nekoliko godina vrlo snažno i sigurno raste, te namjeravamo zadržati takav trend u godinama koje slijede. Trenutno imamo 25 stalno zaposlena radnika, a sa sezonskim radnicima i studentima ukupno zapošljavamo oko 50 ljudi.

Djelatnost kojom se dominantno bavimo je snabdijevanje HORECA (hoteli, restorani, cafe barovi) kupaca s pićem, hranom, sredstvima za čišćenje, repro materijalom i sl.

Opis posla

Tražimo osobu za radno mjesto voditelja izdvojenog pogona "Gastro Diskont Rijeka" (m/ž).

Posao se sastoji od vođenja našeg diskonta u Rijeci što uključuje, organiziranje radnog procesa u diskontu, organizaciju dostave robe kupcima, vođenje tima, briga o izgledu prodajnog prostora, zapošljavanje radnika za taj diskont i sl.

Uvjeti

Tražimo osobu koja:
- je organizirana
- ambiciozna
- marljiva i predana
- ima iskustva na poslovima organiziranja distribucije

Što nudimo

- radi se radnim danima od ponedjeljka do subote, a nedjelje i blagdani su neradni
- osnovna plaća je 5000 kn neto, a uz dodatne bonuse u slučaju dobrih poslovnih rezultata izdvojenog pogona može iznositi i preko 9000 kn
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- motivirajuću plaću uz mogućnost dodatnih bonusa
- mogućnost napredovanja
- slobodne nedjelje i blagdane
- 4 tjedna godišnjeg odmora

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5000 do 9000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.