Pošalji prijatelju

Prodavač - modni savjetnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Montecristo / Modiana
  • Adresa: Zagrebačka cesta 143a, 10 000 Zagreb

Opis posla

Ljubitelj ste mode i uživate u radu s tekstilom?

Pozivamo Vas da nam se pridružite na radnom mjestu prodavač - modni savjetnik (m/ž) u Zagrebu na sljedećim lokacijama: King Cross centru Zagreb i Point centru Zagreb.

Vaši zadaci:
- aktivna prodaja i savjetovanje kupcima kvalitetnim i stručnim savjetima
- briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora
- priprema i prezentacija robe za prodaju prema zadanim uputama

Uvjeti

- iskustvo u vođenju i organizacijske sposobnosti
- barem godina dana iskustva u prodaji, poželjno je iskustvo u prodaji odjeće: osjećaj za modu
- komunikativnost, ljubaznost i usmjerenost rezultatima prodaje
- spremnost na rad u smjenama i vikendima
- informatička pismenost
- minimalno SSS

Svi koji se prepoznate u gornjem opisu, šaljite svoju kratku biografiju. Molimo uz prijavu navedite lokaciju za koju se prijavljujete KING CROSS ili POINT.

Kontaktirat ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- početni trening i upoznavanje s modnim markama
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
- mogućnost napredovanja i rad u dinamičnom okruženju u regionalno pozicioniranoj kompaniji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.