Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Pušćine

Rok prijave:

  • ELTING, proizvodnja, prodaja i montaža limenih pokrova i fasada, d.o.o.
  • Adresa: Obrtnička 10, 40305 Pušćine
  • Web: http://www.elting.hr

Renomirana tvrtka u području fasada i krovova s međunarodnim iskustvom traži pojačanje u prodajnom timu s ciljem razvoja novog poslovnog segmenta unutar poduzeća.

Opis posla

- promicanje proizvoda tvrtke kod izvođača krovova i fasada, arhitekata i dizajnera
- pronalazak novih kupaca i njegovanje odnosa s postojećim kupcima
- izrada ponuda za proizvodni asortiman
- fakturiranje ugovorenih poslova i zaključivanje prodaje
- aktivno sudjelovanje na stručnim sajmovima
- praćenje tržišnih informacija o konkurenciji, trendovima, standardima
- predlaganje ideja za doprinos razvoju asortimana proizvoda

Uvjeti

Prodajno orijentirana osoba sa sposobnošću i voljom za učenje tehničkih znanja.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD, Adobe Acrobat

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 1200 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Međimurska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).