+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik tehničkih proizvoda i usluga (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

-Zagreb-

Opis posla:

  • Odgovornost za prodaju uređaja i sustava
  • Razvoj i održavanje odnosa s kupcima, prepoznavanje specifičnih potreba kupaca
  • Postizanje ciljeva prodaje koji su predefinirani poslovnom strategijom
  • Prezentiranje, izrada ponuda i priprema usluga
  • Suradnja u projektima
  • Potraga za novim poslovnim partnerima i posjećivanje postojećih kupaca

Uvjeti:

  • Iskustvo u prodaji tehničkih proizvoda i usluga ( razdjelnici, vodomjeri, kalorimetri )
  • VSS tehničkog usmjerenja prednost, ali nije uvjet
  • Odlične vještine pregovaranja i komunikativnost na visokom nivou
  • Izražene analitičke sposobnosti, proaktivnost, otvorenost, dinamičnost i lojalnost
  • Snalažljivosti samostalnost u obavljanju posla
  • Ozbiljnost i odgovornost u pristupu posla
  • Ljubaznost u ophođenju s klijentima i kvalitetno davanje stručnih savjeta
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računalu
  • Vozačka B kategorije

Što nudimo:

  • Sigurna primanja + stimulirajući varijabilni dio
  • Rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju
  • Ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja u stalni radni odnos na neodređeno
  • Prilika za osobni i profesionalni razvoj

Ako mislite da ste prava osoba za ovo radno mjesto

prijavite se najkasnije

do 10.03.2017.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.