+1
Pošalji prijatelju

Key Account Manager / Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Alca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje u Hrvatskoj.
Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi i procesa, uz podršku jake logističke infrastrukture, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja i novim poslovnim partnerstvima.
Rastemo i dalje. Pridružite se našem uspješnom timu.

Opis posla

- rad s ključnim kupcima društva iz sektora maloprodaje
- predlaganje strateških smjernica za razvoj poslovanja s ključnim kupcima
- planiranje prodajnih aktivnosti te analiza istih
- odgovornost za realizaciju prodajnih planova
- samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po uvjetima utvrđenim prodajnom politikom društva
- praćenje tržišta i trendova
- redovito posjećivanje kupaca u cilju ostvarenja zadanih planova i unapređenja odnosa
- izvještavanje prema Komercijalnom direktoru

Uvjeti

- visoku stručnu spremu VSS
- 2 godine iskustva na sličnim poslovima
- poznavanje ključnih kupaca iz sektora maloprodaje
- izražene prodajne i pregovaračke vještine
- proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
- prednost je radno iskustvo u FMCG okruženju
- dobro poznavanje rada u MS Office-u
- orijentiranost na kupce i lojalnost prema poslodavcu
- vozačku dozvolu B kategorije
- znanje rada na računalu
- engleski jezik

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u poticajnom radnom okruženju
- razmjenu znanja i iskustava u internacionalnom okruženju
- razvoj stručnih kompetencija

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.