Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Željni ste izazova, dinamične mlade radne sredine, da Vam niti jedan dan nije isti – tada smo mi idealan odabir za Vas! A želite li još k tome naučiti i ponešto novog, usavršiti svoje vještine i ovladati novim znanjima - pozivamo Vas da nam se pridružite! Veselimo se što ćemo Vas upoznati i što ćete bi dio naše priče o uspjehu!

Opis posla

- planiranje i upravljanje vlastitim strateškim i operativnim aktivnostima
- suradnja s drugim prodajnim predstavnicima, voditeljima grupa proizvoda i voditeljem prodajnih predstavnika na postavljanju godišnjih strateških planova i mjesečnih operativnih planova
- predstavljanje proizvoda i usluga Društva novim i postojećim kupcima
- izrada ponuda i ostale prateće dokumentacije potrebne prilikom prezentiranja i prodaje
- praćenje i postizanje prodajnih ciljeva
- rad na održavanju zdrave rabatne politike prema kupcima, rabatne politike koja će Iverpanu omogućiti konkurentno pozicioniranje uz povećanje profitabilnosti
- financijska procjena kupaca kao podloga za odluku o financijskoj izloženosti Društva
- pravovremeno davanje povratne informacije i suradnja s ostalim odjelima unutar Društva
- odgovornost za primjereno, profesionalno, etično i odgovorno prezentiranje Društva prema kupcima i dobavljačima
- stvaranje platforme za povećanje tržišnog udjela i konkurentnosti Društva
- podržavanje promocija i marketinških aktivnosti
- specificiranje i istraživanje potreba tržišta za postojećim i budućim proizvodima; istraživanje kupaca, konkurencije i dobavljača
- praćenje realizacije prodajnih planova i pravovremena reakcija na eventualne negativne trendove
- redoviti obilasci ključnih kupaca s ciljem prezentiranja noviteta i prikupljanja informacija s terena
- redovito izvještavanje po zadanim predlošcima
- odgovornost Voditelju prodajnih predstavnika po već unaprijed zadanim izvještajima i ciljevima ostali poslovi po nalogu Voditelja prodajnih predstavnik

Uvjeti

- VSS/VŠS/SSS
- minimalno 2 godine iskustva na poslovima prodaje
- informatička pismenost
- lojalnost, etičnost, dosljednost
- osjećaj za timski rad
- odgovornost za rezultat
- poželjno poznavanje ili znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- spremnost na dodatnu edukaciju

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (prednost)

Što nudimo

- redovita i stimulativna primanja
- stalne edukacije i usavršavanja
- podršku ostalih timova i rukovodstva
- rad u ugodnom i stimulativnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.