+1
Pošalji prijatelju

Serviser informatičke opreme (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

Supersport d.o.o. je vodeća kladionica na Hrvatskom tržištu s stalnom tendencijom rasta i stalnom željom da svojim korisnicima pruži uslugu na najvišem nivou.

Tražimo Servisera informatičke opreme (m/ž) koji je spreman kontinuirano raditi na usavršavanju te promptno i proaktivno reagirati na rješavanju problema koji nastaju u redovnom radu.

(Dubrovnik)

Opis posla:

  • održavanje funkcionalnosti sustava poslovnice kladionice
  • izmjena / popravak opreme u poslovnici
  • održavanje samostojećih uređaja
  • poznavanje elektronskih sklopova
  • terenski rad i kompletna logistička podrška poslovanju poslovnica i kladomata

Mjesto rada:

  • Dubrovnik (1 izvršitelj)

Uvjeti:

  • minimalno SSS tehničkog smjera
  • vozačka dozvola B kategorije
  • iskustvo na poslovima servisiranja računala najmanje 1 godinu
  • iskustvo u terenskom radu

Što nudimo:

  • rad u fleksibilnom i kolegijalnom timu
  • stimulativna primanja

Molimo Vas da zamolbe s životopisom pošaljete putem linka za prijavu.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.