+1
Pošalji prijatelju

Sistem inženjer u odjelu sistemske podrške (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PIS Poslovno informatički sistemi, društvo s ograničenom odgovornošću za izradu računala i programa
  • Adresa: Vitezićeva 2, 10110 Zagreb

Tvrtka PIS (Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.) u svojih 29 godina poslovanja izrasla je u jednog od najvećih hrvatskih proizvođača integralnih aplikativnih programskih rješenja za upravljane poslovnim procesima i efektima poslovanja.

Do takve tržišne pozicije dovelo nas je kontinuirano ulaganje u znanje, razvoj i kvalitetu korisničke podrške što rezultira konstantnim tehničko-tehnološko-funkcionalnim unapređenjima vlastitih aplikativnih programskih rješenja:
- aplikativnog programskog ERP rješenja IPIS+ (Integralni Poslovno Informacijski Sustav),
- te sustava poslovne inteligencije MIS (Menadžment Informacijski Sustav) koji pruža potporu poslovnom odlučivanju i upravljanju efektima donesenih poslovnih odluka

kao i konstantno unapređenje kako vlastitih poslovnih procesa tako i odnosa sa našim klijentima.

Opis posla

Zbog kontinuiranog rasta poslovnih potreba tražimo djelatnika za radno mjesto:

Sistem inženjera u odjelu sistemske podrške (m/ž).

Kvalitetna Sistemska podrška ključ je zadovoljstva korisnika, a naši klijenti su uspješne tvrtke u Adria regiji.

Sistemska podrška zadužena je za upravljanje ključnim infrastrukturnim komponentama informacijskog sustava tvrtke te pružanju sistemske podrške klijentima.

Komponente sistemske podrške su serveri, radne stanice, računala, mrežni i komunikacijski servisi, servisi za zaštitu i sigurnost podataka i druga IT oprema.

Usluge sistemske podrške uključuju sve aktivnosti usmjerene na osiguravanje pravilnog rada hardvera, softvera i mrežne opreme i njihovog funkcioniranja kao cjeline u poslovanju klijenata.

Dužnost Sistemske podrške je preventivno djelovanje na otklanjanju mogućnosti pojave grešaka u sustavu, kao i pravodobno korektivno djelovanje na otklanjanju nastalih grešaka i zastoja.

Svrha ove djelatnosti je osigurati da komponente informacijskog sustava trajno imaju onu funkcionalnost koja im je namijenjena početnim dizajnom i implementacijom.

Nadalje, dužnosti Sistemska podrške su kontinuirano unapređenje sigurnosti sustava i poštivanja sigurnosnih procedura, edukacijom korisnika, ažuriranjima sustava s ciljem smanjenja mogućnosti kompromitiranja sustava; nadogradnja sustava u korak s razvojem hardverske opreme; administriranje i održavanje baza podataka; osiguravanje izrade sigurnosnih kopija podataka kao i definiranje i provedba procedura u slučaju iznenadnih, izvanrednih događaja i nezgoda.

Uvjeti

Kandidat kakvog tražimo je sistem inženjer, željan izazova i učenja, koji će se svojim znanjem, iskustvom i daljnjim razvojem svojih kompetencija brzo uklopiti u postojeći tim.

- dobro vladanje engleskim jezikom, u govoru i pismu
- iskustvo u radu sa Linux operativnim sustavom (CentOS, RedHat, Fedora) – instalacija, administracija, održavanje
- dobro poznavanje skriptnih jezika (Python, Shell script) i rada u CLI okruženju
- iskustvo u radu s TCP/IP mrežama (LAN, WAN, VPN)
- poznavanje alata za nadzor računala (Nagios)
- iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka
- sklonost timskom radu i dobre komunikacijske vještine
- želja za učenjem novih tehnologija

Iskoristite ovu priliku i pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog razvoja kroz mentorstvo, interne i eksterne edukacije
- pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
- primanja i nagrade sukladno ostvarenim rezultatima rada
- rad u multidisciplinarnom radnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.