+1
Pošalji prijatelju

Voditelj poslovnice (m/ž)

Šibenik

Rok prijave:

  • KENTBANK d.d.

KentBank je moderna, univerzalna banka fokusirana na potrebe klijenata kojima na raspolaganju stoji 15 poslovnica diljem Hrvatske. Fokusirani smo na bitno, jednostavno i efikasno.

Opis posla

- osigurati optimalno poslovanje i rad poslovnice
- organizirati i koordinirati poslovanje poslovnice u skladu sa Zakonskim propisima, općim aktima banke i uputama Uprave
- akvizicija klijenata i prodaja bankarskih proizvoda i usluga
- unaprijediti kvalitetu postojećih poslova i usluga
- uspostaviti, voditi i razvijati poslovne odnose s klijentima na području rada Poslovnice
- izrada operativnih poslovnih planova za područje rada Poslovnice; kao i izvješća
- odgovornost za ostvarenje zadanih ciljeva i rezultate poslovnice

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja (uz minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u upravljanju ljudima (1 godina minimalno)
- engleski jezik (u pismu i govoru)
- PC (Word, Excel, šalterska aplikacija)
- položen ispit HANFA za zastupanje u osiguranju (prednost)
- orijentiranost klijentu, komunikacijske vještine, odgovornost, timski rad

Ukoliko ste zainteresirani za oglašeno radno mjesto, pošaljite životopis najkasnije do 19.07.2018., putem linka za prijavu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani. Slanjem prijave pristajete na obradu Vaših osobnih podataka u svrhu provođenja ovog selekcijskog postupka KentBank. Više informacija o podacima koje prikupljamo i obrađujemo tijekom selekcijskog postupka, razdoblju njihova čuvanja te Vašim pravima možete pronaći u Izjavi o privatnosti za podnositelje zahtjeva za posao koja je objavljena na našim web stranicama (www.kentbank.hr).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme
- rad u profesionalnom i motiviranom timu
- stimulativno i dinamično radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Bankarstvo

Županija rada:

Šibensko-kninska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 6.124,22 kuna.