+1
Pošalji prijatelju

Poslovni tajnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PIS Poslovno informatički sistemi, društvo s ograničenom odgovornošću za izradu računala i programa
  • Adresa: Vitezićeva 2, 10110 Zagreb

Tvrtka PIS (Poslovno Informatički Sistemi d.o.o.) u svojih 29 godina poslovanja izrasla je u jednog od najvećih hrvatskih proizvođača integralnih aplikativnih programskih rješenja za upravljane poslovnim procesima i efektima poslovanja.

Do takve tržišne pozicije dovelo nas je kontinuirano ulaganje u znanje, razvoj i kvalitetu korisničke podrške što rezultira konstantnim tehničko-tehnološko-funkcionalnim unapređenjima vlastitih aplikativnih programskih rješenja:
- aplikativnog programskog ERP rješenja IPIS+ (Integralni Poslovno Informacijski Sustav),
- te sustava poslovne inteligencije MIS (Menadžment Informacijski Sustav) koji pruža potporu poslovnom odlučivanju i upravljanju efektima donesenih poslovnih odluka

kao i konstantno unapređenje kako vlastitih poslovnih procesa tako i odnosa sa našim klijentima.

Opis posla

Tražimo djelatnika za radno mjesto:

Poslovni tajnik (m/ž).

- poslovni tajnik pruža administrativnu i organizacijsku podršku direktoru i rukovoditeljima Društva u izvršenju njihovih dnevnih obveza
- prema potrebi u dogovoru s direktorom planira i ugovara njegove dnevne obveze (sastanci, dogovori, pozivi)
- prima poslovne partnere, smješta ih u prostorijama tvrtke
- prima vanjske pozive na centrali; prema potrebi prespaja; prima, evidentira i prenosi poruke
- otvara i digitalno evidentira / urudžbira i raspoređuje na odgovorne osobe svu ulaznu poštu sukladno internoj proceduri
- otvara putne naloge za interne korisnike vozila
- kuvertira izlaznu poštu; dostavlja izlaznu poštu na slanje
- organizira dostavu pošiljaka i stvari iz djelokruga rada direktora
- evidentira i prati izlazak zaposlenika unutar radnog vremena
- za zaposlenike pronalazi i vrši rezervaciju odgovarajućeg smještaja u zemlji i svijetu
- izvršava sve administrativne i radno pravne poslove vezane za sklapanja, produženja i raskide radnog odnosa; prema potrebi kao zamjena vrši prijave i odjave zaposlenika, na HZZO i HZMO; radno pravnu dokumentaciju predaje u financije i računovodstvo sukladno internoj proceduri
- vodi poslove evidencije prisutnosti na radu sukladno važećoj zakonskoj regulativi pri čemu surađuje s rukovoditeljima pojedinih poslovnih jedinica ili osobama koje su isti zadužili za evidenciju rada; istu dostavlja kao pripremu obračuna plaće nadležnoj osobi u Financijama i računovodstvu; vrši sve poslove vezane za prijavu ozljeda na radu; vodi poslove planiranja godišnjih odmora na razini cijele tvrtke pri čemu surađuje s rukovoditeljima pojedinih organizacijskih jedinica; izrađuje interne akte, odluke, potvrde, opomene i sl. u području radnih odnosa i sl. u skladu s važećom zakonskom regulativom i sukladno internim procedurama
- obavlja sve administrativne poslove vezane za oglase za posao; prikupljanje aplikacija; prvi krug odabira kandidata
- koordinira i vodi poslove vezane za zaštitu na radu, zaštitu od požara i zaštitu okoliša sukladno važećoj zakonskoj regulativi; sudjeluje u izradi internih akata vezanih za zaštitu na radu, zaštitu od požara i sl.
- nabavlja i naručuje kancelarijski i sanitetski materijal, radnu odjeću i obuću, poslovne poklone i sl.; vodi evidenciju svih režijskih troškova (električna energija, plin, voda, komunalni troškovi, telekomunikacijski troškovi, troškovi najma i sl.) te u svrhu nadzora istih o istome izrađuje mjesečno izvješće
- u sustavu priprema plaćanja na autorizaciju odgovornoj osobi Društva
- sudjeluje u naplati potraživanja tako što klijente koji kasne s plaćanjem podsjeća i poziva na plaćanje putem telefona, odnosno prema potrebi im šalje pismene opomene sukladno internoj proceduri

Uvjeti

Kandidat kakvog tražimo je poslovna tajnica, željna izazova i učenja, koja će se svojim znanjem, iskustvom i daljnjim razvojem svojih kompetencija brzo uklopiti u postojeći tim

- iskustvo na sličnim poslovima
- dobro vladanje engleskim jezikom, u govoru i pismu
- odlično poznavanje Office paketa
- sklonost timskom radu, dobre komunikacijske vještine i analitičke sposobnosti
- želja za učenjem i kontinuiranim usavršavanjem

Iskoristite ovu priliku i pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog razvoja kroz interne i eksterne edukacije
- pozitivnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
- primanja sukladno ostvarenim rezultatima rada
- rad u multidisciplinarnom radnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.